Gorące tematy: Wolni i Solidarni Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
333 posty 828 komentarzy

Moje komentarze

 • "Oryginalność...
  .
  (...) Pan Prezydent zapytał czego dzieci się tak pilnie uczą.
  - Na przykład o Żołnierzach Wyklętych. Walczyli o wolną Polskę i dlatego teraz trzeba oddać im cześć. A komunistów, którzy ich mordowali w katowniach trzeba zdegradować - powiedział pan od historii.
  - Ma pan rację - kiwnął głową pan Prezydent.
  - Ale zaraz, nie tak prędko! - zamachała rękami pani wicedyrektor. - Degradować? Wszystkich? Jedną decyzją przekreślić komuś dorobek całego życia? Ci ludzie w większości nie żyją, jak mają się bronić? Oni też nie byli do końca tacy źli. A ci Wyklęci też nie byli do końca tacy dobrzy. Komuniści odbudowali kraj z powojennych zniszczeń, im też się należy jakaś cześć i szacunek!
  Pan Prezydent wypchnął podbródek do przodu i stwierdził:
  - Ma pani rację.
  - Przepraszam bardzo! - i z miejsc dla uczniów wstał Łukaszek. - Ale pan się chyba myli. Nie można jednocześnie czcić Żołnierzy Wyklętych i komunistów, którzy ich zabijali. To się wyklucza. Albo jedni, albo drudzy.
  - Wiesz co - odezwał się pan Prezydent. - Masz rację. (...)

  Jak pan Prezydent rację przyznawał
  http://naszeblogi.pl/50054-jak-pan-prezydent-racje-przyznawal

  -------------

  (...) Krąży opowieść, że Peron w okresie swej świetności zaproponował swemu młodemu krewnemu wprowadzenie go w tajemnice polityki. Najpierw zabrał go ze sobą na spotkanie z delegacją komunistów: po wysłuchaniu ich wniosków powiedział do nich: "Macie rację". W dzień później przyjął delegację faszystów i ponownie - wobec ich argumentacji stwierdził: "Macie rację". Na koniec zapytał krewnego o jego opinię, na co ten odrzekł: "Rozmawiałeś z dwoma grupami o diametralnie przeciwstawnych zapatrywaniach i obydwom powiedziałeś, że się z nimi zgadzasz. Takie coś jest nie do przyjęcia". Peron odpowiedział: "Ty również masz rację". (...)

  "Papież dyktator": Zdradzony Kościół kardynała z Argentyny
  http://ram.neon24.pl/post/141811,papiez-dyktator-zdradzony-kosciol-kardynala-z-argentyny
  Bergoglio: «Kondom, kapturek i podwiązanie jajowodów...»
 • @tadman 23:44:00
  .
  http://www.gazetaprawna.pl/artykuly/1102107,wlochy-20-rocznica-katastrofy-kolejki-gorskiej-w-alpach.html

  NIKT NIE ZOSTAŁ UKARANY!

  generałowie raczej nie aresztują... prokuratura włoska wkroczyła do bazy i stwierdziła, że są resztki liny na ogonie samolotu... Amerykanie chcieli ukryć sprawę i maszyna miała być rozebrana na chybcika...

  bandziory zostały odesłane, zgodnie z konwencją, do USA i pozostawione na wolności, poza kilkoma miesiącami odsiedzianymi przez jednego z nich za zniszczenie kasety...

  to samo dzieje się z innymi przestępstwami popełnionymi przez żołnierzy amerykańskich we Włoszech...nie zostają ukarane!

  US troops charged with crimes in Italy often elude punishment
  https://www.stripes.com/news/europe/us-troops-charged-with-crimes-in-italy-often-elude-punishment-1.346115
  Bolton, Kissinger, Pieczenik: "dyplomacja" a’la Meyer Lansky
 • Video z Palestyny:
  .
  https://youtu.be/at8PoM-s1GM

  https://youtu.be/HxyrgV3rIzA

  https://youtu.be/zp10D6TrFm8

  https://www.maurizioblondet.it/gaza-israele-apre-la-stagione-caccia-sugli-inermi/

  https://comedonchisciotte.org/un-bagno-di-sangue-gaza-il-giorno-dopo-i-cecchini/
  Bolton, Kissinger, Pieczenik: "dyplomacja" a’la Meyer Lansky
 • @Leon. 14:21:59
  .
  włoskie ASL to struktury państwowe, więc to państwo płaci!
  Szczepionki: 2 miliony euro za stan wegetatywny
 • @lorenco 22:48:05
  .
  no to źle!...
  trzaby zebrać się w kupę i to energicznie, a także w uczciwość!... bez tego ani rusz!
  Masoneria i FBI za zamachami "islamskimi"
 • Casus belli w brytyjsko-rosyjskich relacjach - Analiza sytuacji i potencjału
  .
  https://gefira.org/pl/2018/03/21/casus-belli-w-brytyjsko-rosyjskich-relacjach/
  Masoneria i FBI za zamachami "islamskimi"
 • W Wielkiej Brytanii usunięto słowo Wielkanoc z jaj czekoladowych
  .
  Gb, la parola Pasqua bandita da nove confezioni di uova su dieci
  http://www.ilgiornale.it/news/mondo/gb-parola-pasqua-bandita-nove-confezioni-uova-su-dieci-1510130.html
  Masoneria i FBI za zamachami "islamskimi"
 • PiSowskim szabesgojom do przemyślenia...
  .
  Izrael zabrania 600 chrześcijanom ze Strefy Gazy pójście w Wielkanoc do Świętego Grobu
  Israele nega ai 600 cristiani di Gaza di andare al Santo Sepolcro a Pasqua
  https://www.ilmessaggero.it/primopiano/vaticano/gerusalemme_pasqua_gaza_patriarcato_cattolici_israele-3633149.html
  Masoneria i FBI za zamachami "islamskimi"
 • "Niezastąpiony Kula Lis w komentarzach naświetlających niedawne zdarzenia w Nicei"
  .
  Polacy "predicano bene e razzolano male!"...

  dlatego jest jak jest i nie będzie inaczej!...

  naród się skoorvił wprost niesamowicie!
  Masoneria i FBI za zamachami "islamskimi"
 • Jeszcze raz apeluję by nie kompromitować się złodziejską mentalnością!
  .
  Hollande nakazuje zniszczenie wszystkich nagrań videomonitoringu zamachu w Nicei
  http://dakowski.pl/index.php?option=com_content&task=view&id=18442&Itemid=47

  Dlaczego islamscy sodomici kamikadze wyniszczają Francję
  http://dakowski.pl/index.php?option=com_content&task=view&id=18437&Itemid=47

  -----------------------------------------
  -----------------------------------------

  Kula Lis o Nicei
  http://att.neon24.pl/post/132826,kula-lis-o-nicei

  Niezastąpiony Kula Lis w komentarzach naświetlających niedawne zdarzenia w Nicei
  @@@!
  Hollande nakazuje zniszczenie wszystkich nagrań videomonitoringu zamachu w Nicei(sic!!!)
  Hollande ordina a Nizza: cancellate tutte quelle immagini.
  http://www.maurizioblondet.it/hollande-ordina-nizza-cancellare-le-immagini-delle-camere-sorveglianza/" target="_blank">http://www.maurizioblondet.it/hollande-ordina-nizza-cancellare-le-immagini-delle-camere-sorveglianza/

  Maurizio Blondet 22 lipiec 2016

  Z paryskiej prokuratury napłynął do urzędu miasta Nicei nakaz całkowitego zniszczenia 24 godzin videomonitoringu 6 kamer (posiadających specyficzne oznaczenia i numerację), które zarejestrowały zamach 14 lipca, a także "wszystkich scen jakie miały miejsce na Promenade des Anglais od początku zamachu". Powyższą informację −oskarżenie zamieścił Le Figaro – najbardziej mainstreamowy francuski organ prasowy, dołączając do niej anonimową wypowiedź osoby pracującej w nicejskim urzędzie miasta, która stwierdziła:
  "Po raz pierwszy jesteśmy proszeni o niszczenie dowodów. Tak urząd miasta jak i centrum wideonadzoru mogłyby zostać zaskarżone, gdyby to zrobiły. Ponadto osoby odpowiedzialne za urządzenia, o których mowa, nie posiadają uprawnień do wykonywania tego rodzaju operacji".
  Dalej Le Figaro (popierający Sarkozy) pisze: "Nakaz wydaje się jeszcze bardziej zdumiewający, kiedy dowiadujemy się, że SDAT − Anti-Terrorism Sub-Directorate, od piątku przysłał do Nicei personel, mający za zadanie zebranie 30 000 godzin rejestracji videonadzoru, związanego z wiadomymi wydarzeniami. Na pytanie Le Figaro do prokuratury paryskiej o cel tego rodzaju działań, odpowiedziano, że chodzi o "zapobieżenie niekontrolowanego i nienadzorowanego rozpowszechniania rejestracji wydarzeń" (sic). Natomiast policja francuska podaje następujące "wyjaśnienie" – o ile można w ogóle użyć tego słowa:
  " Na 1000 kamer zainstalowanych w Nicei, 140 − zarejestrowało obrazy zawierające elementy użyteczne w śledztwie. Organy ścigania są w ich posiadaniu. Policja i prokuratura paryska − mając na uwadze godność ofiar zamachu i możliwość propagandowego wykorzystania dokumentacji przez media jihadzistów – proszą o zniszczenie nagrań tych właśnie 140 kamer, aby stało się niemożliwe jakiekolwiek ich niewłaściwe użycie".
  Ponadto, dodano, że zniszczenie musi być całkowite, jako, że nie jest możliwe częściowe zniszczenie tego rodzaju materiałów. W sobotę Pałac Elizejski, tj. Hollande poprosił o kopie wideorejestracji zamachu, które zostały mu doręczone na CD. Organy śledcze już po kilku godzinach od zajścia zabrały się za "egzaminowanie kamer, które bezpośrednio zarejestrowały zamach". Anonimowy rozmówca z Nicei sarkastycznie pyta czy nie należałoby zniszczyć także CD dostarczonych Hollande'owi. Najbardziej zadziwiające jest to, że właśnie media mainstreamowe nie akceptują wersji oficjalnej wydarzeń w Nicei. Wczoraj gazeta Libération ujawniła, że nicejski bulwar w wieczór zamachu "nie był chroniony przez Police Nationale", ale jedynie przez niewielki szlaban straży miejskiej, jakoże policja, która kilka godzin wcześniej, podczas trwania defilady wojskowej zablokowała bulwar dwoma dużymi furgonami (zaparkowanymi w poprzek jezdni) − po jej zakończeniu zniknęła. Na insynuacje gazety gauche-caviar zareagował minister spraw wewnętrznych określając je jako "spiskowe". Valls udał obrażonego i dodał, że "jest rzeczą niedopuszczalną powątpiewanie w słowa rządu, jako, że nie ukrywa on niczego".
  http://www.ilfattoquotidiano.it/2016/07/21/strage-di-nizza-liberation-la-promenade-non-era-protetta-dalla-police-nationale/2922757/" target="_blank">http://www.ilfattoquotidiano.it/2016/07/21/strage-di-nizza-liberation-la-promenade-non-era-protetta-dalla-police-nationale/2922757/
  (…) Prawdopodobnie Hollande w obecnej chwili szczerze zazdrości Erdoganowi, że ten w imię wojny z terroryzmem może aresztować dziennikarzy i zastępować ich własnymi sługusami. Jedno jest pewne – żądanie zniszczenia dowodów zbrodni pokazuje, że jest rzeczą więcej niż pewną, że Hollande ma coś do ukrycia, a nade wszystko, że w europejskim demokratycznym kraju bezkarnie legną się tendencje dyktatorialne. Francuski rząd do tej pory nie wyjaśnił dziwnej sceny, mającej miejsce zaraz po tym jak tir przeszyty pociskami zatrzymał się, podczas której uzbrojeni policjanci (w mundurach policji) rzucają na ziemię jakiegoś osobnika, biją go i gdzieś go ciągną. A można było przecież przyznać, że w momencie zamieszania, policjanci pomylili się i pobili kogoś, kto z zajściem nie miał nic wspólnego −jeżeli tak było w rzeczywistości.
  https://youtu.be/v0KCluRZWKs" target="_blank">https://youtu.be/v0KCluRZWKs
  Relację tym, że zaledwie kilka godzin przed zamachem, policja usunęła zapory, przeczytajcie na blogu PANAMZA − należącym do francuskiego (z maghrebskim rodowodem) dziennikarza i bloggera Hichama Hamzy, któremu za swe odkrycia śledcze rząd Vallsa wytoczył około 7 procesów. Na blogu można znaleźć wiele ciekawych relacji. Wśród video opublikowanych przez Hamzę znajduje się także to, na którym rosyjski turysta o nazwisku Bai Parchoew, opowiada z łóżka oddziału pogotowia: "Nie rozumiem czemu mówią dalej o 'jednym terroryście'. Przecież było ich dwóch! Jeden prowadził tira, a drugi znajdował się na fotelu pasażera – ten który strzelał!" (w wersji oficjalnej Mohamed Lahouaiej Bouhlel strzelił ze swego pistoletu 7.65 do policjanta usiłującego zatrzymać go. Ponadto również sędzia śledczy przyznał, że zwłoki nagle −zradykalizowanego–LGBT znaleziono właśnie na fotelu pasażera a nie prowadzącego tir).
  http://www.lecourrierderussie.com/societe/2016/07/attentat-nice-russe-temoignage-camion-morts/" target="_blank">http://www.lecourrierderussie.com/societe/2016/07/attentat-nice-russe-temoignage-camion-morts/
  Jest na blogu także zeznanie dziewczynki obecnej w wydarzeniach, która mówi iż widziała "uzbrojonego mężczyznę, który wychodził z kabiny ciężarówki" … ale lepiej przecież wierzyć Hollande'owi i niż małolatom.
  Oprócz tego Hamza przytacza historię Richarda Gutjahra, dziwnej indywidualności, aktora−dziennikarza niemieckiego, uczestniczącego w zamachu ponoć "przez przypadek", który sfilmował zbrodniczy przejazd tira, wołając bez chwili zastanowienia "zamach terrorystyczny", co zresztą słychać na video. Skąd przyszło mu to do głowy? Może stąd, że Gutjahr jest mężem Einat Wilf – obywatelki Izraela, będącej ponadto ex−posłanką do Knessetu z ramienia partii Netanyahu i byłą agentką izraelskiego intelligence wojskowego.
  Richard Gutjahr
  https://de.wikipedia.org/wiki/Richard_Gutjahr" target="_blank">https://de.wikipedia.org/wiki/Richard_Gutjahr
  Einat Wilf
  https://en.wikipedia.org/wiki/Einat_Wilf" target="_blank">https://en.wikipedia.org/wiki/Einat_Wilf
  http://www.panamza.com/170716-nice-gutjahr-wilf/" target="_blank">http://www.panamza.com/170716-nice-gutjahr-wilf/
  https://youtu.be/RHpxq3iVWM8" target="_blank">https://youtu.be/RHpxq3iVWM8
  W poprzednim artykule zaś przytoczyłem relację Damiena Zamona dla The Telegraph, w której powiedział, że nie poszedł oglądać spektaklu ze sztucznymi ogniami, ponieważ jego ojciec Israel Zamon błagał go, żeby nie pojawiał się na bulwarze ze względu na zamach.
  http://www.panamza.com/170716-nice-zamon/" target="_blank">http://www.panamza.com/170716-nice-zamon/
  Te i inne ciekawe informacje są do przeczytania i oglądnięcia na stronie PANAMZA:
  http://www.panamza.com/" target="_blank">http://www.panamza.com/

  nadużycie link skomentuj

  kula Lis 66 23.07.2016 18:25:08


  Dlaczego islamscy sodomici kamikadze wyniszczają Francję....
  Perché dei sodomiti diventano kamikaze. Islamici. E sterminano in Francia.
  http://www.maurizioblondet.it/perche-sodomiti-diventano-kamikaze-sterminano-francia/" target="_blank">http://www.maurizioblondet.it/perche-sodomiti-diventano-kamikaze-sterminano-francia/

  Maurizio Blondet 19 lipiec 2016

  Naoczni świadkowie potwierdzają, że tak na początku jak i na końcu Promenade des Anglais w Nicei – przed masakrą – przez wiele godzin zostały umieszczone (w poprzek jezdni) 4 samochody policji, mające za zadanie umożliwienia przeprowadzenia defilady wojskowej. Na kilka godzin przed pojawieniem się islamisty z ciężarówką, samochody policji zniknęły. Prezydent regionu, Christian Estrosi powiedział, że zaprotestował, kiedy dowiedział się, że w dniu francuskiego święta do utrzymywania porządku zostało przydzielone jedynie 45 policjantów, jako, że przewidziana była obecność co najmniej 30 000 osób. Estrosi stwierdził: "Ta ilość była niewystarczająca, dlatego zdenerwowałem się". Dodał, że poprosił aby przysłano więcej agentów, ale odmówiono jego prośbie. Powyższa informacja pochodzi z Daily Express, który oprócz tego ujawnia: " Mohamed Lahouaiej Bouhlel, na kilka dni przed masakrą – pomimo, że miał spore problemy i rozwód w toku − wysłał do Tunezji 100 000 euro. Wiarygodności tej informacji zaprzeczają w pewnym stopniu źródła określane jako "powiązane z prowadzącymi dochodzenie".
  Jednakże podejrzenia odnośnie możliwości spreparowania false flag wyraża nawet, wysłany do Nicei dziennikarz mainstreamowej Repubbliki – Carlo Bonini. Bonini, który jest jednym z najbardziej doświadczonych włoskich dziennikarzy zajmujących się sprawami kryminalnymi, pisze: "Killer nie zachowywał się jak przystoi męczennikowi islamskiemu". Dodaje następnie − "dowodem tego, że z trudem można uwierzyć iż Mohamed przygotowywał się na śmierć jest oświadczenie jego brata Jabeura, który z Tunezji relacjonuje: 'zadzwonił do mnie w czwartek po południu, tj. 14 lipca. Odniosłem wrażenie, że był bardzo z czegoś zadowolony. Cały czas śmiał się. Ostatnio często dopytywał mnie się o naszych rodziców. Powiedział, że ma zamiar wrócić wkrótce na stałe do Msaken. Zaczął także przesyłać telefony komórkowe i pieniądze – niewielkie ilości, 300, 400 euro jednorazowo". Jak powiedział jego brat, Mohamed był w podejrzany sposób zadowolony, wręcz w stanie euforii. Ponadto, aby dostać się do zaparkowanego, wynajętego kilka dni wcześniej tira, użył roweru. Bonini komentuje: "Nie zostawił go jednak byle gdzie, ale troskliwie umieścił w skrzyni ciężarówki. Tak jakby wiedział, że w pewnym momencie owej nocy będzie mu on potrzebny, a więc wiedząc, że po masakrze pozostanie przy życiu". Zajmijmy się bronią, jaką dysponował Bouhlel – składały się na nią granat, kałasznikow, karabin i pistolet. Tylko ten ostatni okazał się być prawdziwy, cała reszta jest nieszkodliwymi imitacjami. Do czego miała zamachowcowi służyć broń? Czy aby nie "na potem", które wcale nie przewidywało jego śmierci? W ostatnim SMS, który wysłał do swoich rozmówców – gdy uruchomił już ciężarówkę – napisał: "Wyślij dodatkową broń!". Broń – dla kogo? Przecież jemu nie można było wtedy wysłać niczego, jako, że znajdował się za kierownicą uruchomionego tira. Poza tym – jaką broń? Imitacje, jak te, które posiadał? Bonini relacjonuje: "SMS z prośbą o broń został napisany 5 minut przed sforsowaniem przez Bouhlela blokady policyjnej zamykającej wejście na Promenade des Anglais. A zatem można wywnioskować, że "dodatkowa broń" powinna była być "wysłana" w miejsce, którym w żadnym przypadku nie jest jadący już tir". O biegu ciężarówki dziennikarz Repubbliki pisze: "Na początku tir jechał powoli. Następnie po krótkiej przerwie – gwałtownie przyspieszył, co spowodowało − na ostatnim odcinku bulwaru – największą ilość ofiar. Fakt jego zatrzymania się sugeruje, że w połowie trasy wydarzyło się coś szczególnego, coś, co powinno zostać jak najszybciej wyjaśnione, jeżeli chce się poznać prawdę na temat wydarzeń zaistniałych w nocy 14 lipca". Po krótkim postoju tir rozpoczął swą zbrodniczą jazdę z prędkością 90 km na godzinę. Bonini, aczkolwiek nie mówi tego wyraźnie, podsuwa czytelnikowi pytanie – czy po zatrzymaniu się ciężarówki za jej kierownicą był w dalszym ciągu Mohamed Lahouaiej Bouhlel? Czy też ktoś inny? Tu trzeba napisać, że na desce rozdzielczej tira, dobrze widoczny pozostał nie tylko dowód osobisty Bouhlela ale także karta kredytowa. Przypomnijmy więc, że tego rodzaju "znaleziska" są tradycją masakr. Również mordercy z Charlie Hebdo zostali zidentyfikowani jako bracia Kouachi, jako, że podczas ucieczki w porzuconym samochodzie znaleziono dokument jednego z nich. Użyto wtedy sformułowania, że dokument został "zapomniany", tak, jakby tego rodzaju wytłumaczenie było logiczne. Pamiętajmy także, że braci Kouachi nigdy nie ujrzeliśmy – zostali zabici. Również Bouhlel nie żyje. Ale czy to Bouhlel nie żyje, czy nie żyją jego dokumenty? Paryskiemu prokuratorowi Francois Molins wymknął się dziwny szczegół, a mianowicie, że ciało mordercy "zostało odnalezione na fotelu pasażera" tira. Czy to oznacza, że prowadził go ktoś inny?
  https://www.youtube.com/watch?v=EfBBWQLFdB8&feature=youtu.be&t=4m35s" target="_blank">https://www.youtube.com/watch?v=EfBBWQLFdB8&feature=youtu.be&t=4m35s
  Ponadto jihadzista, gotów umrzeć za Allaha był biseksualny, z telefonem komorkowym wypełnionym aplikacjami "łóżkowymi" tak heteroseksualnymi jak i homoseksualnymi. Również ten szczegół zaczyna być klasykiem w odniesieniu do rzezi, jako, że jihadzista z Orlando na Florydzie również był homoseksualny i uczęszczał do lokalu, w który później sprowokował masakrę. Można więc posumować, że dwóch LGBT – w przedziale czasowym zaledwie kilku tygodni – przekształciło się w kamikadze ku czci Allaha, po obu stronach Atlantyku. Czy wydaje się wam to logiczne? Natomiast jak poszuka się dobrze w informacjach, wychodzi na jaw, że również Salah Abdeslam −jedyny zamachowiec żyjący, po masakrach w Paryżu zeszłej zimy, (jako, że nie wysadził się przy pomocy pasa z ładunkami) – także był homoseksualistą znanym w brukselskich lokalach gay, w których od czasu do czasu się prostytuował. Czyżby więc zboczeńcy manifestowali niebezpieczną skłonność do "nawracania się" na purytański wahabizm i przeobrażania w zbrodniarzy należących do Daesh ? Poprawmy jednakże tę ewntualną kalumnię: brat Salaha, Brahim Abdeslam (zabity wysadzając się w Paryżu) nie był homoseksualistą. Wprost przeciwnie: jako, że co tylko sprzedał bar i miał do dyspozycji 27 000 euro, na 3 dni przed wydarzeniem – pisze Bonini − "poszukiwał mieszkania pour aller niquer". Można wie postawić pytanie: czyżby nie oczekiwał zbliżającego się spotkania z 72 dziewicami w darmowym mieszkaniu w raju? O tym i o wielu innych szczegółach opowiada reportaż−śledztwo zrealizowany dla belgijskiej RTL−TVI, pod tytułem “La face cachée des frères Abdeslam“, w którym barman pracujący w barze Brahima opowiada, że na kilka dni przed 13 listopada, bracia Abdeslam "nie robili nic innego jak tylko śmiali się, popijali i chodzili po burdelach". Wygląda więc na to, że czuli się tak jakby wszystkie ich problemy życiowe nagle rozwiały się, jakby wygrali los na loterii. Manifestowali tę samą nagłą wesołość, jaką według relacji jego brata okazywał zamachowiec z Nicei.
  https://www.facebook.com/panhamza/photos/a.259863080821062.1073741827.258337060973664/686675661473133/?type=3&theater" target="_blank">https://www.facebook.com/panhamza/photos/a.259863080821062.1073741827.258337060973664/686675661473133/?type=3&theater
  Mój przyjaciel, dziennikarz śledczy Wayne Madsen (były pracownik NSA) mówi w związku z zamachami o programie MK− Ultra, na potrzeby którego "przez pół wieku łowiono pomyleńców i wyrzutków społecznych" by przekształcić ich w Manchurian Candidate czyli w ludzi−pionki, albo w samotnych morderców zabijających na polecenie. Proceder nie jest znowu taki trudny. Nawiązuje się kontakt z pomyleńcem bez grosza i proponuje mu się zadanie − udział w ćwiczeniach, w symulacji, przy czym mówi się mu, że sprawa powiedzie się i uczyni go bogatym; daje się mu także zaliczkę, może to być 300, 400 euro, a jedyną rzeczą, którą ma zrobić jest przejazd tirem po bulwarze. Podobnie było w Londynie w roku 2005, kiedy to pięciu chłopakom z londyńskiej peryferii zaproponowano zaniesienie plecaków na stacje metra. W tym samym czasie przebywającego w Londynie Netanyahu, Mossad ostrzegł by nie wychodził tego ranka z hotelu – co sam Netanyahu przyznał.
  Wayne Madsen
  https://en.wikipedia.org/wiki/Wayne_Madsen" target="_blank">https://en.wikipedia.org/wiki/Wayne_Madsen
  Wayne Madsen Report
  http://www.waynemadsenreport.com/" target="_blank">http://www.waynemadsenreport.com/
  NSA − National Security Agency
  https://en.wikipedia.org/wiki/National_Security_Agency" target="_blank">https://en.wikipedia.org/wiki/National_Security_Agency
  Project MKUltra
  https://en.wikipedia.org/wiki/Project_MKUltra" target="_blank">https://en.wikipedia.org/wiki/Project_MKUltra
  Również tym razem dzieją się dziwne rzeczy. Dziennikarka The Telegraph przeprowadziła wywiad z ocalałym 25−letnim Damienem Zamon, mieszkającym w Nicei. "Mój ojciec, kiedy powiedziałem mu przez telefon, że mam zamiar zobaczyć sztuczne ognie, zaczął mnie błagać abym tego zaniechał, bo może dojść do zamachu". Ojciec Damiena nazywa się Israel Zamon. Ów Zamon "błagał"… Zaskoczeni? Nie jest to znów takie dziwne, jakby się komuś mogło wydawać: przecież prorocy istnieli w Izraelu już w czasach biblijnych.
  http://twitter.com/LydiaWillgress/status/754374589346643968/photo/1http://webcache.googleusercontent.com/search?q=cache:mR_IlypiOr4J:www.telegraph.co.uk/news/2016/07/16/nice-terror-attack-truck-driver-who-killed-84-named-as-loner-fre" target="_blank">http://twitter.com/LydiaWillgress/status/754374589346643968/photo/1http://webcache.googleusercontent.com/search?q=cache:mR_IlypiOr4J:www.telegraph.co.uk/news/2016/07/16/nice-terror-attack-truck-driver-who-killed-84-named-as-loner-fre
  Są także zdolni fotoreporterzy, tacy jak Silvan Ben Weiss, "Izraelczyk, mieszkający we Francji", który sfilmował z bardzo bliskiej odległości zajście, w tym scenę, w której agenci policji i sił specjalnych z bronią w ręku ostrożnie zbliżają się do kabiny tira w kilka minut po zabiciu domniemanego zabójcy. W 18−tej sekundzie filmu widać mężczyznę leżącego na jezdni i bitego przez umundurowanych policjantów, którzy otaczają go, a następnie ciągną gdzieś ze sobą. Kto to jest? Nikt tego nie wie. Video, o którym mowa nie zostało rozpowszechnione przez żadną z telewizji francuskich, ale jedynie przez liczącą się izraelską telewizję Ynetnews, mającą związki z dziennikiem Yedioth Ahronoth.
  https://youtu.be/qktht59mQoo" target="_blank">https://youtu.be/qktht59mQoo
  Ynetnews
  http://www.ynetnews.com/home/0,7340,L-3083,00.html" target="_blank">http://www.ynetnews.com/home/0,7340,L-3083,00.html
  Yedioth Ahronoth.
  https://en.wikipedia.org/wiki/Yedioth_Ahronoth" target="_blank">https://en.wikipedia.org/wiki/Yedioth_Ahronoth
  Będąc w temacie postawmy pytanie: czemu Państwo Islamskie masakruje Francję? Trzy zamachy na przeciągu 18 miesięcym i to coraz to potworniejsze! Charlie Hebdo – 7 stycznia 2015 z 12 osobami zabitymi; Bataclan – 84 osoby zabite i co najmniej 200 rannych. Skąd się to wszystko bierze? Do tego wszystkie zamachy za prezydentury Hollande'a, pomimo, że jest on jednym z najzacieklejszych wrogów Assada i tylko czekał na rozkaz Obamy by zainterweniować w Syrii. W roku 2012 minister Laurent Fabius zadeklarował: "Bachar el Assad ne merite pas d’etre sur cette Terre”. I następnie: "Al Nusra odwala dobrą robotę w terenie". O ugrupowaniu Al Nusra, czyli Al Qaedzie, Fabius wyrażał się zawsze z dumą, jako, że Francja dostarczyła mu co najmniej 1700 jihadzistów. Niektórzy z nich byli oficerami francuskimi, którzy wspomagali terrorystów syryjskich w ich usiłowaniach obalenia Assada, a nawet zajmowali się ich szkoleniem i dowodzeniem nimi. Syryjskie siły rządowe kilkakrotnie wzięły do niewoli oficerów francuskich. Al Jaafari, ambasador Syrii przy ONZ, w obecności ambasadora francuskiego Arauda, oskarżył Francję o szkolenie terrorystów przez oficerów francuskich, czemu ambasador Francji nie zaprzeczył. The Telegraph był jedną z niewielu gazet, które poinformowały o tym 22 lutego 2015 roku, pisząc: " "Thirteen French officers captured by Syrian Army" −"Armia Syryjska wzięła do niewoli trzynastu francuskich oficerów". Ponadto do uwięzienia doszło podczas gdy Francuzi dowodząc nożownikami napadli na chrześcijańską miejscowość Sadnnye. Rekacją Assada było odesłanie ich do Francji, gdzie na lotnisku zostali powitani przez ministra obrony Jeana−Ives Le Driana. Pomimo wszystko, wydaje się, że Państwo Islamskie jest przeciwko Hollande'owi. Sprecyzujmy więc, że przeciwko Hollande'owi występuje to Państwo Islamskie, którego komunikaty rozpowszechnia strona SITE Rity Katz. To Katz uwiarygodnia wszystkie masakry, jakimi usiana jest prezydentura najkrwawszego mieszkańca Pałacu Elizejskiego. Dlaczego tak się dzieje? Czy przypadkiem nie istnieje jakiś obustronny powód do zemsty między Hollande'm i rzekomą "Ritą Katz"? Coś czego nie można oficjalnie ujawnić? Być może będzie tu pomocnym spostrzeżenie Thierry Meyssana z Voltairnet, z roku 2014, mówiące: "W styczniu 2014, Francja i Turcja uzbroiły Al Qaedę, by ta zaatakowała EEIL (czy też Daesh). Chodziło wtedy o storpedowanie amerykańskiego planu stworzenia niezależnego Kurdystanu na terenach Iraku i północnej Syrii, ale wskutek porozumienia z USA, w maju 2014, Francja zaprzestała działań przeciwko EEIL". Tu trzeba dodać, że był to plan nie tyle amerykański co Izraela – rząd izraelski obiecał Kurdom z Mossulu, że podczas porządkowania Bliskiego Wschodu, wreszcie otrzymają ich państwo – z części Iraku, Syrii i Turcji. I to właśnie może tłumaczyć dlaczego Erdogan obecnie oszalał i czuje się zdradzony przez "Amerykanów". Wracając do francuskiego porozumienia z "Amerykanami" w sprawie nie przeszkadzania w konstruowaniu państwa kurdyjskiego, należy dodać, że doszło do niego po kilku zabójstwach dokonanych po obu stronach pertraktujących. Najpierw amerykański dron zabił francuskiego wojskowego, będącego jednym z dowódców Al Nusra o nazwisku David Drugeon, potem zawodowy "islamski terrorysta" o nazwisku Mehdi Nemmouche zastrzelił w muzeum Holokaustu w Brukseli małżeństwo, o którym izraelskie gazety napisały, że obydwoje byli agentami Mossadu. Po zabójstwie, Nemmouche wsiadł do autobusu i po przejechaniu 800 kilometrów, w Marsylii, oddał się w ręce swych zwierzchników – chciałem powiedzieć, w ręce policji francuskiej – razem z całym swym uzbrojeniem i telekamerą umocowaną na piersi tak, by móc udokumentować egzekucję.
  P. S.
  Opowiedzcie o tym wszystkim katoliczyskom − pokroju Antoniego Socci i Roberta De Mattei – którzy wykorzystali masakrę w Nicei by jeszcze raz zagrzmieć przeciwko Islamowi, "który zagraża nam od 14 stuleci" i wygłosić jeszcze inne mainstreamowe bzdury. Są wspólnikami − miejmy nadzieję nieświadomymi – fikcji na użytek publiczny. (…) Być może zrozumieją wtedy, dlaczego Hollande i Valls – podczas składania hołdu zabitym przez pedałów przeobrażonych nagle w wahabitskich kamikadze – zostają wygwizdani prze Francuzów. W życiu nigdy nie jest za późno by nauczyć się czegoś.

  nadużycie link skomentuj

  kula Lis 66 23.07.2016 18:38:27

  Ponadto, poszanować też pracę strony PRACowniA i podawać linki do jej tłumaczeń:

  30 ważnych pytań w sprawie Skripala i reakcji rządu brytyjskiego, które powinni zadawać dziennikarze
  https://pracownia4.wordpress.com/2018/03/25/30-waznych-pytan-w-sprawie-skripala-i-reakcji-rzadu-brytyjskiego-ktore-powinni-zadawac-dziennikarze/#more-10271
  Masoneria i FBI za zamachami "islamskimi"
 • @Jasiek 17:42:01
  .
  wklejaj linki, wklejaj!... gdzie tylko chcesz!... też pozdrawiam!
  O tym jak w Anglii potraktowano leaderów "Defend Europe"...
 • Dla znających włoski:
  .
  Nozze prima di morire. L'ultimo desiderio del gendarme eroe
  http://www.ilgiornale.it/news/politica/nozze-morire-lultimo-desiderio-gendarme-eroe-1508822.html
  "Ćwiczenia" i agencja Amaq także w Carcassonne
 • Z Rzeczpospolitej Polskiej...
  .
  uczyniono pospolitą rzecz koorevską!...
  O "Konsulu Honorowym" Rzeczpospolitej w Neapolu...
 • Izraelski generał: "Putin zablokował izraelskie bombardowania w Syrii". Netanyahu odmawia skomentowania informacji.
  .
  Ex-minister: Israel halted Syria strikes at Putin’s behest
  https://www.timesofisrael.com/ex-minister-israel-halted-syria-strikes-at-putins-behest/

  Efraim Sneh says this shows Israel has lost its freedom of operation; PM's office refuses to comment on claim

  A former deputy defense minister on Wednesday claimed Israel ended its attacks on Syrian air defenses last month because Russian President Vladmir Putin called Prime Minister Benjamin Netanyahu and told him, “That’s enough.”

  Brig. Gen. (res.) Efraim Sneh, who served as transportation minister in 2001, did not reveal his source for the information concerning the aerial clashes, during which Israel says it destroyed up to half of Syria’s anti-aircraft capabilities and lost, in the process, an F-16 fighter jet.

  The Prime Minister’s Office refused to comment on the claim.

  “The battle on Shabbat, February 10 — why did Israel stop? A call from Putin to Netanyahu. Putin said, ‘That’s enough,'” Sneh said during a conference in memory of former Mossad chief Meir Dagan, who died in 2016.

  According to Sneh, a former Labor party member, that conversation proved that Israel has lost its ability to act freely in the region.

  “This is called the limitation of Israel’s ability to operate in the Middle East. It has no other name,” he said.

  Israel has long maintained that it will not accept restrictions on its freedom of operation.

  In the early hours of February 10, an Iranian drone entered northern Israeli airspace near the Jordanian border, where it was promptly shot down by an Apache attack helicopter, according to the Israeli army.

  Israeli jets then conducted a series of reprisal raids against military positions in Syria, during which one F-16 was hit by Syrian anti-aircraft fire and crashed in northern Israel. The two airmen inside it ejected from the plane. One of them was seriously injured.

  In response to the downing of the F-16, the Israeli Air Force carried out a second round of strikes, destroying between one-third and one-half of Syria’s air defenses, according to the Israeli military.

  “More would have been better,” Sneh told The Times of Israel on the sidelines of the conference.
  Skripal false flag: Znów odbywały się "ćwiczenia"!
 • Na polski gnój nic nie pomoże, za wyjątkiem solidnego lania doopy!
  .
  nich się Pan nie wysila, wawel, bo wszyscy wszystko tak naprawdę w 4 literach mają..

  być może nadciągająca tragedia zmusi do refleksji, ale osobiście wątpię w to... Polska dziś to jak biblijna Sodoma i Gomora, z trudem znajdzie się w niej rodzina Lota... reszta to goowno...

  ludzi cennych wybito...
  M.Morawiecki - Polish Dream, czyli drejdel wśród premierów
 • @Nibiru 16:11:09
  .
  ja nie pisałem "dla stada owiec"... starałem się robić coś użytecznego dla ludzi mądrych i dobrych, bo głupi i źli ani tego nie rozumieją, ani tego nie potrzebują...

  nie uczyłem się też niczego przez konfrontacje, ale poprzez studium ogromnego i potwierdzonego w swej wartości, różnorakiego dorobku duchowego ludzkości...

  człowiek w przedziale wiekowym 20 do 30 lat życia powinien być ukształtowany i to przez ten dorobek, o którym mowa była wcześniej, a nie poprzez kompromisy, bo te są zawsze śmierdzące...

  od tego momentu nie dyskutuje się, bo wie się dobrze jakie są zasady gry...

  nie kompromisami i dialogami powinien kierować się człowiek wartościowy i świadomy, ale uciułanym przez siebie skarbem duchowym, w którym najważniejsze miejsce zajmują prawdy absolutne, niepodlegające żadnym dialogom czy kompromisom... to jest wewnętrzny kompas, którego zadaniem jest utrzymanie człowieka na właściwej drodze podczas życia doczesnego i zagwarantowanie mu przejście do życia wiecznego...

  można dogadywać się więc jedynie z ludźmi, których kompas duchowy wskazuje taki sam kierunek... jakikolwiek inny dialog jest fałszem prowadzącym na manowce... z tego należy sobie zdawać sprawę!

  efektywne samodoskonalenie się nie odbywa się bynajmniej w hałasie dyskusji... odbywa się w ciszy duchowej wędrówki...

  tego, zaś co się zdobyło nie wolno pod żadnym pozorem roztrwonić w imię jakiegokolwiek głupkowatego kompromisu czy dialogu...
  Sonetti Romaneschi – Sonety Rzymskie Trilussy
 • @Marqus 12:58:46
  .
  głupiś człowieku!... należy wiedzieć kto, gdzie i jak nas obsrywa, bo od tego zależy czy będziemy w stanie obronić się przed żydowskim najazdem!... a że w Polsce z rozumem krucho, wreszcie się zorientowałem...

  we Włoszech coraz gorzej mówi się o Polsce i jest to właśnie skutek żydowskiego srania po nas:

  RAI: "Atmosfera zastraszania w Polsce"
  http://www.rai.it/dl/RaiTV/programmi/media/ContentItem-e7a9f31b-fe51-40b6-9181-91d832a4726f-tg1.html

  "Groźby w stosunku do przewodnika włoskiego w Auschwitz"
  http://www.ansa.it/piemonte/notizie/2018/03/10/cuneese-lavora-in-polonia-minacciato_f6776b00-da1b-4eb1-bacc-7e5676e463a2.html
  http://www.ilgiornale.it/news/politica/guida-italiana-minacciata-auschwitz-ai-polacchi-1503585.html
  1968: "Laurka" dla Mateuszka od "brata" z Florencji
 • Tusk oszukał Polaków
  https://gefira.org/pl/2018/03/09/tusk-oszukal-polakow/
  1968: "Laurka" dla Mateuszka od "brata" z Florencji
 • @Nibiru 20:50:39
  .
  Buonasera u mnie!... :)))) ... Valpolicella to wino z regionu Veneto, z prowincji Verony! ... Florencja to Toskania!
  1968: "Laurka" dla Mateuszka od "brata" z Florencji
 • @adevo 02:59:42
  .
  ok!... wstawiamy zatem nowy link!
  Jedwabne: Film z napisami po angielsku jest gotowy!

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30